Sven Zacek

Telli foto

sven zacek, zacekfoto, loodusfotograaf

Suur foto on ilus asi, minu arvates lausa elamus. See on hoopis midagi muud, kui fotode arvutiekraanil või raamatus sirvimine, see on peaaegu päriselt kohal olemise tunne. Kohati isegi võimsam, sest külmutatud hetke saab sügavuti sisse minna, kuivõrd kohal olles võis tegemist olla murdosaga sekundist. Muidugi on tegemist kalli asjaga, kuid õnneks jagub naudingut pikaks ajaks.

Seepärast on oluline, et suur foto oleks ka suurepäraselt viimistletud. Fototrükk peab olema täpne, viimistlusmaterjalid peavad olema kvaliteetsed ja loomulikult peab töö valmistaja olema hingega asja juures. Just seepärast on juba 12 aastat minu fototrüki- ja viimistluspartneriks olnud Tallinna Digifoto salong. Sealt on minu fotod rännanud sadadesse Eesti kodudesse ja kontoritesse ning sadadesse paikadesse üle terve maailma.

Igal tellitud fotol on nurgas tagasihoidlik signatuur ja foto pöördel on kaart autoriteksti ning foto jäädvustamise kuupäevaga.

Suure foto tellimiseks suundu galerisse. Kui sobiv pilt silma hakkab, siis vajuta foto all olevat nuppu “Telli foto” ja läkita oma soov minu kirjakasti. Töö eest tasumiseks esitan ma arve. Maksemeetoditest sobivad pangaülekanne ja Paypal makse.

Kui fotot läheb mõne muu kasutuse tarbeks vaja, siis saab samamoodi foto alt oma soovi teele läkitada või võtta ühendust meilitsi sven ät zacekfoto punkt ee.

Näidistööd